Rüyada mezarda altın görmek

Rüyada mezarda altın görmek ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, saygın biri olacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına yorulur.

Rüyada mezarda altın gördüyseniz:

  • Bazı kişiler işleri sizin için daha da zor hale getirmeden sorumluluklarınızı yerine getirin.

Rüyada mezardan altın bulmak zorlukların geride kalacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine delalet eder.

Rüyada mezara altın gömmek rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına delalettir.

Rüyada su altında mezar görmek çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezardan altın almak hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine alamet eder.

Rüyada mezarlıktan altın toplamak güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına inanılır.

Rüyada mezar içinde altın görmek büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına delalettir.

Rüyada mezar kazmak altın bulmak güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine delalet eder.

Rüyada mezardan altın çıkarmak çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, mutlu olacağı mesajlar geleceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Münevver

Ben dün rüyamda tanımadığım bir mezardaydım mezar taşında altın takı resimleri vardı ben bakıyordum mezarın başında durmuştum tam o sırada bir adam yanıma geliyordu al rahmetli nin altınları senin olsun diyordu bana veriyordu ve en son da başıma altın bir taç takıyordu bunun anlamı nedir

Turgay cebi

Ruyada bir kral mezarı görüyorum mezar taşında haç işareti var taşın arka tarafını kırıp içinden 3poset sağ elime 2veya3 poşette sol elime içinde altınların olduğu poşeti alıp yanımda kardeşimle gidiyorum.ama buranın kral mezarı olduğunu açarsak daha çok altınların çıkacağını söylüyorum ama mezari kazmiyorum iki elime altin poşetlerini alıp gidiyoruz ve sarı otobüse biniyoruz rüyam bitiyor.