Rüyada kurs hocası görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada kurs hocası görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, makamının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurs hocası gördüyseniz:

  • Hayatınız daha rahat bir şekil kazanıyor.

Rüyada kuran kursu hocası görmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına yorulur.

Rüyada kurs hocası görmek rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine işaret eder.

Rüyada kuran kursu hocasını görmek kısmetlerin artacağına, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuran kursu hocası olmak büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ingilizce kursuna gitmek köşeye sıkıştıracağına, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kuran kurs görmek hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine rivayet eder.

Rüyada sürücü kursu görmek hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, başkalarının hakkına giz dikip, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine işarettir.

Rüyada kuran kursu aramak korkularının yok olacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine delalet eder.

One thought on “Rüyada kurs hocası görmek

  1. Rüyamda bu okulda kurs görüyordum çok sudaöıştım bütün sınıfları dolap içinde su alıp içiyordum fajan kanmıyordum suduxlugum geçmiyordu

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.