Rüyada kulaktan birşey çıkarmak

Rüyada kulaktan birşey çıkarmak mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, para kazanmasına da vesile olacağına, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, edilen tövbenin allah katında kabul edileceğine rivayet eder.

Rüyada kulaktan birşey çıkarmak gördüyseniz:

 • Arkadaş grubunuzla etkinlerde bulunacak, ilgi alanınıza giren konularda onlarla düzeyli tartışmalar yapacaksınız.

Rüyada kulaktan böcek çıkarmak aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada kulaktan kurt çıkarmak yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, hayatının da düzene gireceğine işarettir.

Rüyada kulaktan ip çıkarmak güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kulaktan iğne çıkarmak kalbini tekrar hayata açacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada kulaktan pamuk çıkarmak gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına işarettir.

Rüyada kulaktan birşey çıkarmak kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine delalettir.

Rüyada kulaktan ısırılmak alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada kulaktan kan gelmek iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, pişman olacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

9 yorum “Rüyada kulaktan birşey çıkarmak

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya rakibe, arkadaşa ve ilişkiye işaret eder. Rüya yorumuna göre bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına; sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına; güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına rivayet eder.

 1. Ben rüyamda ağlayan bir erkek çoçuğun kulağından siyah bişey çıkarttım ve ÇOÇUK rahatladım diyordu bana 3 veya 4 yaşında ir çoçuktu

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız kazanca, devlete ve katkıya işarettir. Rüya tabirine göre ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına; bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına; kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına işarettir.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız habere, kudrete ve yola işarettir. Rüya alimlerine göre atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine; rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine; uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına bu sayede huzura kavuşacağına delalet eder.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya fırsatlara, rakibe ve keyfe delalettir. Rüya yorumuna göre pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine; rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine; helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.