Rüyada kulaktan birşey çıkarmak

Rüyada kulaktan birşey çıkarmak mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, para kazanmasına da vesile olacağına, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, edilen tövbenin allah katında kabul edileceğine rivayet eder.

Rüyada kulaktan birşey çıkarmak gördüyseniz:

  • Arkadaş grubunuzla etkinlerde bulunacak, ilgi alanınıza giren konularda onlarla düzeyli tartışmalar yapacaksınız.

Rüyada kulaktan böcek çıkarmak aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada kulaktan kurt çıkarmak yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, hayatının da düzene gireceğine işarettir.

Rüyada kulaktan ip çıkarmak güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kulaktan iğne çıkarmak kalbini tekrar hayata açacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada kulaktan pamuk çıkarmak gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına işarettir.

Rüyada kulaktan birşey çıkarmak kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine delalettir.

Rüyada kulaktan ısırılmak alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada kulaktan kan gelmek iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, pişman olacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

Ruyada oglumun kulagindan Pul cikti

Yasemin yilmaz

Rüyamda kulağımdan hayvan şeklinde Bir şey çıkarıyordum çıkmıyordu

Fatma balık

Ben rüyamda ağlayan bir erkek çoçuğun kulağından siyah bişey çıkarttım ve ÇOÇUK rahatladım diyordu bana 3 veya 4 yaşında ir çoçuktu

Emine

Rüyamda kulağımdan yuvarlak birşey cikti

Nesrin

Merhaba kulağımdan sarı köpük fışkırıyordu

Hayrullah

Merhaba rüyamda sağ kulhımda oynayan bişey farkettim canlı bişey gibiydi cekip cıkarttım parmak boyunda bi et parcası cıktı onu cektiğim anda saol kulağımdan sa oluk oluk kan gelmeye başladı ve kan ın lavaboya aktığını gördüm

Emine

Kulagimdam ceyrek altin akiyordu sag kulak.

Muharrem

Rüyamda kulağımdan erikdeğdiren kanadı çıkarıyordum krem renginde kabuklar üzerlerinde desenler vardı

Mahmut

Rüyamda oğlumun kulağında beyaz inci çıkarıyor dum