Rüyada küçük bir çocuğu kurtarmak

Rüyada küçük bir çocuğu kurtarmak kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada küçük bir çocuğu kurtarmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişileri belli konularda ikna edemiyorsanız, tek nedeni denememenizdir.

Rüyada küçük çocuğu kurtarmak sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına yorulur.

Rüyada küçük bir çocuğu kurtarmak ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, bundan güç ve cesaret alacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük kızı kurtarmak çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine delalet eder.

Rüyada çocuğun hayatını kurtarmak maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, aydınlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada boğulan bir çocuğu kurtarmak en gösterişli arabalara bineceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada çocuğu düşmekten kurtarmak çarelere ve çözümlere ulaşacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine alamet eder.

Rüyada çocuğunu düşmekten kurtarmak kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına delalet eder.

Rüyada düşen çocuğu kurtarmak para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

3 thoughts on “Rüyada küçük bir çocuğu kurtarmak

  1. Rüyamda ahşaptan verandası olan bir evin önünde 2 çocuğun olduğunu gördüm ve evin hemen önünde çok büyük kepçe var evin verandasını yıkıyor ve 2 çocuğun üzerine yıkılıyor
    BU esnada bende iş makinasındaki adama deli gibi bağırıyorum ellerimi sallıyorum. çocuklara bir zarar gelmedi çok şükür. ve sonra adam beni görüyor onu kızdırmam gerektiğini yoksa bu yıkıma devam eder diye düşünüp adama hareketler yapıyorum ve nihayet adam yıkımı bırakıp ama yöneliyor makinesi ile beni öldürmeye çalışıyor.onun her hamlesinden kurtuluyorum sonra onun gittiğini zannediyorum ama o bir anda beni kepçenin kovasının altına alıyor
    Ve sonra ben dehşet veren bir korkuyla uyanıyorum.
    BU nedir Allah aşkına bi anlatın

  2. Rüyamda küçük bir kız çocuğu annesi tarafından dövülüyordu ve ona yardım ettim sonra küçük kızla birlikte annesini dövmeye başladık.

  3. bilmediğimiz bir yerde ailemle oluyordum annemin küçük bi bebeği oluyordu savaş çıkar çıkmaz herkes dağılıyordu bende erkek Kardeşimle yalnız oluyordum onu elinden tutup yanlışlıkla bulduğumuz bir eve götürüyordum köşeye otur bekle diyordum sonra küçük bir kız çocuğu o evin yakınında bekliyor anne diye bağırıyor ama ağlamıyordu gel küçük kız anneni bulacağım ben sana içeriye gel üşüme diyorum kız da geliyor ama daha 5 yaşında ancaktır sonra ailem geliyor buluyor bizi küçük kız kardeşime ve bulduğum küçük kıza sarılıyorum herkes düzgünce yerine geçiyor küçük kız göçen bir yere geçiyor fark etmiyorum daha sonra fark ediyorum tam elimi uzatıyorum bana bakmadan elimi tutmadan aşağıya düşüyor gitme diye ağlıyorum bağırıyorum ama nafile oradan biri annesi de ölmüş zaten diyor bende en azından annene kavuşacaksın diyorum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.