Rüyada kucakta kadın taşımak

Rüyada kucakta kadın taşımak baht açıklığına ve şansın döneceğine, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kucakta kadın taşımak gördüyseniz:

  • Parlak fikirlerinizi boşa harcamamanızda fayda var.

Rüyada kucakta kadın taşımak rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada babayı kucakta taşımak hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, insanlığıyla herkese örnek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada anneyi kucakta taşımak başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, borçların gittikçe artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kucakta birini taşımak özellikle evlilik için gün sayılacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada bebeği kucakta taşımak aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kucakta insan taşımak sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına işarettir.

Rüyada kucakta hasta taşımak uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına rivayet eder.

Rüyada kucakta odun taşımak çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, tutulan yolun isabetli olacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.