Rüyada kuaförde kaş aldırmak

Rüyada kuaförde kaş aldırmak sorunların tamamen biteceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine, sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, insanların saygısının kazanılacağına, tecrübe sahibi olacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuaförde kaş aldırmak gördüyseniz:

  • Maddi açıdan büyümenize ya da rahatlamanıza katkısı olabilecek yenilikler yapılabilir.

Rüyada kuaförde kaş aldırmak büyük fırsatlar yakalayacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine işarettir.

Rüyada kaş aldırmak zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, maddi sıkıntısı olmayacağına işarettir.

Rüyada kaş aldırdığını görmek hayatındaki fırtınaların durulacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaşını aldırdığını görmek aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada iple kaş aldırmak bazı konularda önayak olunacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaşları aldırmak girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına yorulur.

Rüyada birinin kaşlarını aldırdığını görmek aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada kaşlarını aldırdığını görmek tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada kuaförde kaş aldırmak

  1. Rüyamda eski komşumuzun olduğu güzellik merkezine gidip kaşlarımızi almak istiyoruz ablamla birlikte daha sonra kaşlarımı başka biri alıyor komşumuz ise başka işlerle ilgileniyor o sırada kas alma işlemi bitiyor aynadan bakıyorum kaslarım yok denecek kadar az ve rengi açık ve seyrek başkasına aldirdigim için pişman oluyorum komşumuzda bu duruma bozuluyor kendisini beklemediğim için bende kendisine durumu izah ediyorum senin işin vardı bende başkasına aldırdım diyorum

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya paraya, tanışmaya ve hayırlara rivayet eder. Rüya yorumuna göre hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına; kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına; aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.