Rüyada kolu bacağı kopmuş görmek

Rüyada kolu bacağı kopmuş görmek ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yeni fırsatlar sunulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolu bacağı kopmuş gördüyseniz:

  • Yakında, ilişkiler kanalıyla önemli bir fırsat söz konusu olabilir.

Rüyada kopuk kol bacak görmek sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada kolsuz bacaksız bebek görmek zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolu bacağı olmayan birini görmek insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolları bacakları olmayan birini görmek şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına alamet eder.

Rüyada kol bacak görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolsuz bacaksız adam görmek etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, sevinç gözyaşları dökmeye işaret etmektedir.

Rüyada kırık kol ve bacak görmek alınan borçların geri ödenemeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada kolsuz bacaksız görmek fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Bir yorum “Rüyada kolu bacağı kopmuş görmek

  1. Rüyamda ölmüş olan üvey babamın kolunun bacağının diz kapakdan ve kollarının kesik olduğunu gördüm ama yüzü gülüyordu geldi kucağıma oturup bana sarıldı rüyamı yorumlarsanız sevinirim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.