Rüyada kıymık çıkarmak

Rüyada kıymık çıkarmak önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, derin bir nefes alacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıymık çıkarmak gördüyseniz:

 • Başkalarının yetersizlikleri nedeniyle bazı hatalar oluşabilir.

Rüyada ayaktan kıymık çıkarmak deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada parmaktan kıymık çıkarmak atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada elden kıymık çıkarmak sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına alamet eder.

Rüyada kıymık çıkarmak çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada parmağından kıymık çıkarmak hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine inanılır.

Rüyada eline kıymık batmak onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, sorunlarını teker teker aşacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz balgam çıkarmak kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gelinlik giyip çıkarmak ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

4 yorum “Rüyada kıymık çıkarmak

 1. rüyamda sol orta parmağımın dışa bakan yüzünün 3. kemiğinde derin bir yara vardı ve içinde bir sürü beyaz diken vardı onları sağ elimle sıkıp çıkarıyordum arkadaşımın abiside elimi sarıp bantlıyordu bundan sonrası yok ve şuan çok tırstım yorum yapabilicek birileri varsa instadan ulaşabilir

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız garantiye, gelire ve huzura alamet eder. Rüya alimlerine göre garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına; maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine; kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine rivayet eder.

 2. Rüyamda sağ elimin bana göre sol alt yan köşesinde uzun bir kıymık varmış, onu kendim çıkardım, izi belli oluyordu eşime gösteriyorum, buradan kıymık çıkardım diyorum. Başka kıymıklarda varmış bak hepsini temizledim diyorum Hayırlara vesile olsun inşallah Selamlar saygılar.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya rahatlığa, haklara ve eşe işarettir. Rüya alimlerine göre rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine; bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına; maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.