Rüyada kerbelaya gitmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada kerbelaya gitmek sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, patron olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kerbelaya gitmek gördüyseniz:

  • İş hayatınızda, hemen harakete geçmenizi gerektiren bazı şeyler olabilir.

Rüyada kerbelaya gitmek rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına tabir olunur.

Rüyada ayakkabı keratası görmek maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada beşik kertmesi görmek uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine alamet eder.

Rüyada kerbela görmek yoluna pek çok engelin çıkacağına, takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına işaret etmektedir.

Rüyada arabanın içinde gitmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada başka memlekete gitmek güvensizliğini yeneceğine, elinin darlaşacağına inanılır.

Rüyada küstüğün kişinin evine gitmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine alamet eder.

Rüyada hastaneye gitmek gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine işarettir.

One thought on “Rüyada kerbelaya gitmek

  1. Ben rüyada Kerbeladaydim dağın üstünde ev vardı orda Azerbaycanlı lar yaşıyordu bayrakları vardı . Kerbela tam ayagimin altindaydi bana sen de burda kalicaksin dediler.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.