Rüyada kendi saçını kazımak

Rüyada kendi saçını kazımak adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine işarettir.

Rüyada kendi saçını kazımak gördüyseniz:

  • Ya da karşı taraf da aynı şekilde düşünebileceği için işler daha da fazla karışabilir.

Rüyada saçlarını kazıdığını görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, kendisine ulaşmak, yardımcı olmak isteyen yakınları ile iletişim kurmak yerine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada saç kazımak hastalıkların biteceğine, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına yorulur.

Rüyada kendi saçını kazımak her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına işaret eder.

Rüyada başkasının saçını kazımak yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine ve strese girmesine neden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçı kazımak bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına delalet eder.

Rüyada saçları kazımak eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına rivayet eder.

Rüyada saçını kazımak kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, kazalardan, belalardan korunacağına işaret eder.

Rüyada saçlarını kazımak davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

3 yorum “Rüyada kendi saçını kazımak

  1. Ben rüyamda saçlarımı kendim kaziyordum ve bunu daha öncede sanki yapmışım gibi bir his vardı icimde bir kaç kişiye de sanki kaziyim mi diye soruyordum yine de kendi istediğimi yapıyordum kaziyordum ve aralarda hala bir sürü uzun saç kalıyordu ve makine kazimiyordu bozulmuş gibiydi tanıdığım ve sevdigim bir erkek geliyor ve naptın kendine diyor sakın yapma diye elimden tutuyor ve o sırada bir ayağı ayağımın üstünde basılı ve yanında işle ilgili biri olduğu icin gitmek zorunda kalıyor

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya başarıya, güzelliğe ve aileye işaret eder. Rüya alimlerine göre başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına; yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına; anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.