Rüyada kendi koltuk altını kıllı görmek

Rüyada kendi koltuk altını kıllı görmek yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi koltuk altını kıllı gördüyseniz:

  • Gereken herşeyi yapıyorsunuz.

Rüyada koltuk altında çok kıl görmek deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada koltuk altının kıllı olduğunu görmek yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koltuk altında kıl koparmak dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koltuk altında uzun kıllar görmek bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına yorulmaktadır.

Rüyada koltuk altından kıl almak kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada koltuk altında siyah kıl görmek dostlardan zarar görüleceğine, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine delalet eder.

Rüyada koltuk altındaki kılları görmek geniş bir ev satın alacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına rivayet eder.

Rüyada koltuk altındaki kılları almak sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nisa

Rüyamda aynadan kendime bakıp sağ koltuk altimdan aşağı kadar bir sürü siyah ve kıvırcık kıllar çıkmıştı ama sol taraf temizdi bende bakıp üzülüyordum. Yorumlarmsinz lütfen

Helin

Ruyamda koltuk altımda çok uzun saç gibi kıllar gördüm sonra bunlara benzer ağzımın içinde de uzayan saça benzer kıllar vardı ben bunları kısaltmak istiyordum kesmeye çalışıyordum

Rabiya

Slm rüyamda koltukaltımı biri tüysüz birini tüylü olarak gördüm

Arya

Merhaba rüyamda koltuk altının siyah kalın kıllı olarak gördüm. Tıraş ettiğimi ve tıraş ettikten 5 dakka sonra sanki hiç tıraş etmemişim gibi yerli yerinde duruyordu.

Sena

Rüyamda koltuk altının çok kıllı olduğunu gördüm onları elimle çektiğimde kendi dökülüyordu sonra temiz oldu.. teşekkür ederim

Emine

Slm rüyamda koltuk altinda kıl dönmesi olmuş çıkarırken koltuk altım yirtiliyor ve çok uzun bir şekilde 4yada 5 tane kil çıkıyor öyle uyandim

Anonim

Selam ruyyada koltuqumun altında kıllar cook uzamıs gördum makasla kesdim ki trasa rahat olsun tras edirem diyye niyyət etdim de trası görmedim ruyyamı yorumlarsanız sevinirim

Hacer

Ruyamda koltuk altikillarimi taradigimi gordum cok uzun degildi