Rüyada kendi çocuğunun kaçırıldığını görmek

Rüyada kendi çocuğunun kaçırıldığını görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, sorunların üstüste geleceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına yorulur.

Rüyada kendi çocuğunun kaçırıldığını gördüyseniz:

  • Hoşunuza gitmeyen detayları veya bilgileri görmezden gelebilirsiniz.

Rüyada çocuğunun kaçırıldığını görmek sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada kaçırılan çocuğu kurtarmak her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada kendi çocuğunun kaçırıldığını görmek beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada erkek çocuğu kaçırmak kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine delalet eder.

Rüyada çocuğu kaçırılmak onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, başka işler deneyeceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunu kaçırıldığını görmek çok büyük mutluluklar duyulacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine delalettir.

Rüyada çocuğunun kaçtığını görmek yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine yorulur.

Rüyada çocuğunun evden kaçtığını görmek iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, neşeli ve huzurlu bir geleceğe rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz Dikboz

Rüyamda eşim ben Kızım birde bir arkadaş iş için bir yere gitmişiz beklerken kaydıraklı yüzme havuzuna gidiyoruz sonra kızımı göremiyorum aramaya çıkıyorum orada bir şirketin çocukları kaçırdığını öğreniyorum uçakla başka yerlere götürüyormuş şirketi basıyorum çocuğumu bana geri verin diye eşim benden önce oraya gitmiş merak etme onlar bizden bulacaklar diyor çok ağlıyorum sonrada uyandım

Sibel

Rüyamda bir oğlan çocuğumun olduğunu gördüm.sosyal deney yapmak için kaçırılıyordu ebeveynlerin sabrını dayanma gücünü ölçmek için evimizin bahçesine de zırhlı araç gönderiyorlar evden çıkıp oğlumuzu almamıza engel oluyorlar

Gökşen

Rüyamda bir parktayım oglumla ama ben demir çevrili bir bölümündeyim her taraf köpek eve nasıl gideceğim diye düşünürken oğlumh bulamıyorum arıyorum telefonu açıyor ama sadece alo diyor heryerde arıyorum bulanıyorum polisi arıyorum eşim dediğim ama tanımadıgım biriyle.Daha sonra tekrar arıyoruz görüntülü açıyor ama bir adam tarafından kaçırılmış bizden birşey istiyor çok ağlıyorum ama gözyaşım yok.Tekrardan polisi arıcakken camdan bakıyorum denizden dev dalgalarla ateş geliyor bizden uzak bir yere ama telaş yapıyoruz ben hemen çanta hazirliyorum evden ayrılmak için o arada dalgalarla ateş bizim kıhıyada geliyor ve evimiz hemen deniz kenarındaymiş insan seslerini çıgliklari duyuyorum .Evde abim karisi benim oğlum (abimin çocuğuymuş)annem ben variz çanta ve su aliyorum evden cikiyoruz,evin kapisini kilitlerken balkondan yabanci insanlar bizim evimize giriyolar sıģınmak için bağarıyorum kızıyorum ama terk etmiyolar .Sokağa indiğimiz de ateşin söndürüldüğünü görüyorum ama dalgalar yine gelmeye devam ediyor hiç ateş kalmamış ama deniz çamur rengin de en son abimi albay kıyafetiyle görüyorum ve orayı terk ediyoruz

Makbule

Rüyamda hastanedeyiz yakın birine ziyarete gitmişim oğlumda yanımda bir an ortaliktan kayboldu hastanede onu arıyorum sesleniyom ses yok odalara kadar bakıyorum odanın birinde buldum duvara yaslanmış ağlıyordu tanımadığım bir adam alıkoymuş kızıyordum adama oda tersleyip durdu ağladım sonra uyandım

Ayla

Rüyamda esim,oglum ve ben oyun parkina gidiyoruz.Orda dolasip oynarken küs oldugumuz kayinvalide ile kayinbiraderimi gördüm.Kayinvalide kötü kötü cocuguma bakarken kayinbirader cocuguma gülümserek bakiyordu.Sonra esim ve oglum dondurma almak icin siraya girdiler bende ilerde cimenlerin üstünde beklerken uzun süre sonra esim dondurmalari getiriyor ama oglum yoktu yaninda.Aglayarak ve panikle oglum nerde diye bagriyom ve aramaya basliyorum.sonra ilerde suyun icinde baska bi kücük cocugu kurtariyom

Ayla

Tesekkür ederim.

Şerife

5 yaşındaki kızımın başkası tarafından kacırıldıgını gördüm ve rüyamda cok aglıyordum kimse bana yardım etmoyordu

Meltem

Rüyada oglumun babasi oglumu kacirmak istiyordu. Oglum kucagimda bebek di daha, normalde ama 3 yasinda. Ailesi arkadaslari hepsi pesime takildilar, benim kucagimda bebek kaciyorum ama saklaniyorum yani öyle koşma falan değil. Uyandim. Ne demek bilmiyorum. Ama cok korktum cünkü babasiyla ayri yasiyoruz, aramiz da cok kötü ve bir gün cocugumu kacircak diye cok korkuyorum!

Meltem

Çok teşekkür ederim!

Büşra

Merhaba, rüyamda bir kızım olduğunu kundakta bir akrabam tarafından kaçırıldığını çok ağladığımı gördüm annemin evindeyim eşimi oğlumu rüyamda göremedim. Sonra kaçıran akrabam yakalanıp hapse giriyor. Normalde kızım yok oğlum var. Teşekkür ederim.

Büşra

Çok teşekkür ederim

Kübra

Rüyamda cocuğumu kacırmak ısteyen bırını gördüm pusuda beklıyodu ama kacıramadı her defasında annemle kız kardeşimle engelledık kacırmasını

Kübra

Çok teşekkür ederım

Merve

Rüyamda iki kızımı eski eşim kaçırıyordu ve bana göstermiyordu, üvey anneleri şiddet uyguluyordu ve kızlarım çok ağlıyordu bende onları teselli ediyordum alcam sizi asla bırakmam diyordum ama çok korkmuş görünüyorlardı.