Rüyada kara tava görmek

Rüyada kara tava görmek yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, iyi şartlara kavuşacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada kara tava gördüyseniz:

  • Detaylar asıl görmeniz gerekenleri kaçırmanıza neden oluyor.

Rüyada kara tava görmek mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tavada kızartma yapmak iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş tencere tava görmek şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, edilen duaların kabul edileceğine işaret eder.

Rüyada kirli tava görmek gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada midye tava yemek kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada tavada et pişirmek hep onlara layık olmaya çalışacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına işarettir.

Rüyada patlıcan tavası görmek kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavada hamsi görmek yalan söyleyeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül Maden

Ayrıldığım eşim Koçtaş gibi büyük bir mağazada bize 2 li siyah tava seti aliyordu