Rüyada kaplanla oynamak

Rüyada kaplanla oynamak onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, kısmetinin hep açık olacağına, kimseden korkmayacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine yorulur.

Rüyada kaplanla oynamak gördüyseniz:

  • Sizi öfkelendirebilecek kişilerden uzak durun.

Rüyada kaplanla oyun oynamak uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına tabir olunur.

Rüyada kaplanla oynamak planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine alamet eder.

Rüyada siyah kaplan görmek geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz yavru kaplan görmek aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, mal ve mülk sahibi olmaya delalet etmektedir.

Rüyada aslan yada kaplan görmek tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine yorulur.

Rüyada evde kaplan beslemek huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde aslan kaplan görmek çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına alamet eder.

Rüyada kaplan ve yavrusu görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments