Rüyada kaplan ve yavrusunu görmek

Rüyada kaplan ve yavrusunu görmek onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, huzurlu ve sağlıklı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaplan ve yavrusunu gördüyseniz:

  • Yalnız ölçülerinizi iyi koymalısınız.

Rüyada kaplan yavrusu beslemek işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yavru kaplan görmek birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine delalettir.

Rüyada kaplan ve yavrularını görmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına alamet eder.

Rüyada yavru kaplan sevmek sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine tabir olunur.

Rüyada aslan ve kaplan yavrusu görmek ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine inanılır.

Rüyada kaplan yavrusu sevmek başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına işarettir.

Rüyada kaplan ve yavrusunu görmek çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplan yavrusu görmek mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments