Rüyada kaplan saldırısından kurtulmak

Rüyada kaplan saldırısından kurtulmak kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, büyük başarılara imza atacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, evliyseniz eşle iyi geçime, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaplan saldırısından kurtulmak gördüyseniz:

  • Harekete geçmeden önce planlarınızdan bahsetmenizde fayda var.

Rüyada kaplan saldırısından kurtulmak dikkat çekeceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada kaplanın saldırısına uğramak gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaplan saldırısına uğramak girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına yorulur.

Rüyada kaplan saldırısı görmek isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaplandan kurtulmak âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, kendisiyle de gururlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpek saldırısından kurtulmak sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada silahlı saldırıdan kurtulmak kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aslan saldırısından kurtulmak bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, maddi zararının giderileceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Binada iki kaplan var biri yavru diğeri annesi hastane yatağında bağlılar bağlarını çözüp binada korkarak oradan oraya kosuyoz dışarıya çıktılar kaplanlar ama uysallardi kimseye saldirmadilar en son ben ve bikackisi çıktık bizi gördüğü gibi bize koştu biz kendimizi zor içeri atıp kapıyı kilitledik ruyamdan uyundm sonra