Rüyada kaplan olmak

Rüyada kaplan olmak sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kişinin moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada kaplan olmak gördüyseniz:

  • Kendi sebep olacağınız maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kaplan sevdiğini görmek işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına delalettir.

Rüyada kaplan tarafından öldürülmek çok mutlu ve sevinçli olacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına yorulur.

Rüyada kaplan beslediğini görmek kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına rivayet eder.

Rüyada kaplan saldırısından kurtulmak karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplan doyurmak amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına tabir olunur.

Rüyada aslan yada kaplan görmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada evin içinde kaplan görmek kötü bir habere veya tehlikeye, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpek ve kaplan görmek yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments