Rüyada iyi bir okul kazanmak

Rüyada iyi bir okul kazanmak çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine yorulur.

Rüyada iyi bir okul kazanmak gördüyseniz:

  • İsteksiz olmanız veya işleri ertelemeniz çok fazla sorun yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada iyi bir okul kazanmak hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine inanılır.

Rüyada okulda iyi not almak yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada polis okulu kazanmak geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada okul kazanmak rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına delalet eder.

Rüyada bir okul kazanmak neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, borçlanacağına, işini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada istediği okulu kazandığını görmek geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, fesatlıklar içinde kalınacağına alamet eder.

Rüyada polis okulunu kazandığını görmek hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına tabir olunur.

Rüyada bir okulu kazanmak dileklerinin gerçekleşeceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.