Rüyada hortumlu fırtına görmek

Rüyada hortumlu fırtına görmek ün ve itibar sahibi olacağına, büyük işlere imza atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada hortumlu fırtına gördüyseniz:

  • İşleri doğru şekilde ele almanız durumunda, olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada hortum ve fırtına görmek yetim sevindireceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada fırtınada hortum görmek işlerin iyiye gideceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına delalettir.

Rüyada hortum fırtına çıktığını görmek kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada fırtına hortum çıktığını görmek aşkının da kalıcı olacağına, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Rüyada hortumlu fırtına görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, rakiplerini mağlup edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hortum fırtına görmek güzel bir haber almaya, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına işaret eder.

Rüyada fırtınalı hortum görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, hakkını yedirtmeyeceğine yorulur.

Rüyada kar yağmur fırtına görmek etrafındakiler tarafından kutlanacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments