Rüyada hasta birinin yürüdüğünü görmek

Rüyada hasta birinin yürüdüğünü görmek işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine delalet eder.

Rüyada hasta birinin yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Ufak şeyler üzerine dikkatinizi odaklayabilirseniz saklanmak istenen bazı konuların farkına varabilirsiniz.

Rüyada hasta birinin yürüdüğünü görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine yorulur.

Rüyada yatan hastanın yürüdüğünü görmek çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet eder.

Rüyada hastanın yürüdüğünü görmek başka işler deneyeceğine, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yatalak hastanın yürüdüğünü görmek işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan allah’ın izniyle kurtulacağına alamet eder.

Rüyada felçli hastanın yürüdüğünü görmek ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada hasta çocuğunun yürüdüğünü görmek çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözünün hastalandığını görmek sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada bir çok hasta görmek çok iyi kazançlar elde edileceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehtap

Rüyada yatalak olan Annenin, yürümesini görmek