Rüyada gülen kadın görmek

Rüyada gülen kadın görmek huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, takdir edilen kişi olacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına işaret eder.

Rüyada gülen kadın gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar yaşamınızı bozabilir.

Rüyada kadına kırmızı gül vermek ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada gülümseyen kadın görmek sıkıntıdan kurtulacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gülen kadın görmek sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, çalışan kişiler için ise, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadından gül almak maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, rızkının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada güler yüzlü kadın görmek sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine delalettir.

Rüyada tek bir gül görmek kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinden beyaz gül almak dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına yorulur.

Rüyada iki tane gül görmek çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada gülen kadın görmek

  1. Rüyamda arkadaşın evinde turşu yapmışız eve getircem arkadaş bir kaç poşet getiriyo turşuları koymak için gülerek poşetlerle geliyo büzülmüş poşeti içinde para bana veriyo bu senin diyo kağıt para biliyorum ama gormuyorum

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız bolluğa, neşeye ve mutluluğa delalettir. Rüya yorumuna göre sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine; maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine; mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.