Rüyada gözleri açamamak

Rüyada gözleri açamamak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, zararların günden güne artacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözleri açamamak gördüyseniz:

  • Savunmaya geçmek yerine, pratik uygulamalarda kendinizi ispat etmeniz gerekiyor.

Rüyada gözünü açamadığını görmek kazancın günden güne artacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün gözünü açtığını görmek barış ve sevgi içinde olacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine delalettir.

Rüyada göz açamamak iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada göz kapağını açamamak birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada gözünün birini açamamak rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına yorulur.

Rüyada tek gözünü açamamak çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, küslüklerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sağ gözünü açamamak rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, işlerin de hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada gözlerini açamadığını görmek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments