Rüyada gördüğünü gerçek sanmak

Rüyada gördüğünü gerçek sanmak şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, işlerinde kara geçeceğine, bol kazanç elde edeceğine, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, çok hayırlı şeylere imza atacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada gördüğünü gerçek sanmak gördüyseniz:

  • Biraz da spor yaparsanız herşey yoluna girebilir.

Rüyada gördüğünü gerçek sanmak ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada görülenleri gerçek sanmak rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada gerçeği görmek iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine rivayet eder.

Rüyada hayallerinin gerçekleştiğini görmek alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada gerçek kalp görmek işinin en iyisi olacağına, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada kıyamet alametlerinin gerçekleştiğini görmek bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada gerçek gibi hissetmek herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gerçek hayatta ölmüş birini görmek kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments