Rüyada fırtınalı denizde gemi görmek

Rüyada fırtınalı denizde gemi görmek kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, stresini atacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, emeğinden hayır göreceğine, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada fırtınalı denizde gemi gördüyseniz:

  • Ilımlı olunması gerekiyor.

Rüyada fırtınalı denizde gemi görmek kazanç kapılarının kapanacağına, zahmeti işlerin kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada gemide fırtına görmek problemlerle baş etmekte zorlanacağına, geniş bir ev satın alacağına işarettir.

Rüyada fırtına ve gemi görmek ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada fırtınada gemide olmak kendi geleceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına inanılır.

Rüyada fırtınada gemi görmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, sorunlarına da çözümler bulacağına tabir olunur.

Rüyada fırtınalı bir deniz görmek çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına tabir olunur.

Rüyada fırtınalı denize girmek arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada fırtınalı denizde yüzmek eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments