Rüyada evinde tavşan görmek

Rüyada evinde tavşan görmek bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, sorunlarının da son bulacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada evinde tavşan gördüyseniz:

  • Kendi yolunuzu kendiniz belirlemelisiniz.

Rüyada evin içinde tavşan görmek içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına inanılır.

Rüyada evinde tavşan görmek kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada tavşan sevdiğini görmek kişinin her türlü zenginliğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına tabir olunur.

Rüyada tavşan öldüğünü görmek dertlerin ve sorunların biteceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tavşan kesildiğini görmek verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada güvercin ve tavşan görmek sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavşanı kurtarmak haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, çok üzüntü yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evde tavşan görmek sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments