Rüyada evin içinde su dolu havuz görmek

Rüyada evin içinde su dolu havuz görmek rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, rahat ve huzurlu olunacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, amacına ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin içinde su dolu havuz gördüyseniz:

  • Aklınız yolunuzu aydınlatabilir.

Rüyada evin içinde su dolu havuz görmek eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin içinde su dolu kuyu görmek yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına işarettir.

Rüyada su dolu havuz görmek dış ticarete atılacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına inanılır.

Rüyada sıcak su dolu havuz görmek hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada su dolu havuza girmek atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil su dolu havuz görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına alamet eder.

Rüyada su dolu havuza düşmek güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada su dolu havuzda yüzmek sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, terfi edeceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments