Rüyada eve polis çağırmak

Rüyada eve polis çağırmak çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına aynı zamanda da kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, işinde de hep başarılı olacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eve polis çağırmak gördüyseniz:

  • Kendinize olan güvenininiz ona veya tüm karşıt cinse karşı olan davranışlarınıza olan inancınızdan gelmelidir.

Rüyada eve polis çağırmak çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada polis çağırdığını görmek yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada polisi çağırmak bolluğun ve verimin de artacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına işaret eder.

Rüyada polis çağırmak atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına inanılır.

Rüyada polis çağırmak görmek stresinin çoğalacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına inanılır.

Rüyada eve misafir çağırmak kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada polisin evi aradığını görmek sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına tabir olunur.

Rüyada eve polis geldiğini görmek kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

Başka bir şehirde evim var evde kiracı var .o ev boşmuş evimi dolaşmaya gidiyorum. Anahtarla kapıyı açtım evime bana düşman olan ablam ve oğlu evime gizlice ve eşimden anahtar alıp girmişler ve benim evimde kendi misafirlerini vardı utanmadılar Bağırdım cep telefonundan polisi çağırdım. bu sırada ablamın düşmanım olan oğlu bana sarılmak istedi kasıklarına tekme attım saçlarını yakaladım yanımda oğlumun küçük yaşta halini gördüm baba yapma dedi niye anahtar verdin diye eşimi arayacaktım uyandı

Mahir

Teşekkür ederim