Rüyada eski sevgiliye sarılmak

Rüyada eski sevgiliye sarılmak zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, kafasının karışacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, sıkıntılarının daha da artacağına, allah katında yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak gördüyseniz:

  • Maddi konularda daha fazlasını vaat eden her tür iş, ilişki veya proje ilgi alanınıza girebilir.

Rüyada eski sevgilisiyle sarıldığını görmek mutluluktan havalara uçulacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye sarılarak uyumak kişinin muradına ereceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliyi sarılarak görmek sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilini sarılmak rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiline sarılarak uyumak ayıplı yolara sapacağına, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyle sarılarak uyumak hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp uyumak ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sana sarıldığını görmek hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.