Rüyada eski sevgilinin kardeşini görmek

Rüyada eski sevgilinin kardeşini görmek maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, yeni işlere girişileceğine, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, doğru yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kardeşini gördüyseniz:

  • Dış görünüşünüzü ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada eski sevgilinin kardeşini görmek kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına inanılır.

Rüyada kardeşinin eski sevgilisini görmek sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kardeşlerini görmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilisinin kardeşini görmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin erkek kardeşini görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşının kardeşini görmek herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisinin kardeşini görmek çok kötü olaylar yaşayacağına, sorunlarının azalacağına tabir olunur.

Rüyada kardeşiyle sevgili olmak saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada eski sevgilinin kardeşini görmek

  1. Eski sevgilimin iki kız kardeşinin evime geldiğini gördüm başta onlar ayrı odada ben ayrı odadaydım sonra mutfakta kardeşi bulaşıkları falan yıkamaya çalıştı bizde böylece konuşmuş olduk

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız şansa, habere ve nefese yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine; uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına; çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.