Rüyada eski platonik aşkını görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada eski platonik aşkını görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına alamet eder.

Rüyada eski platonik aşkını gördüyseniz:

  • Belli konuların tekrar ele alınması ya da belli düzenlemeler yapılması gerekebilir.

Rüyada eski platonik aşkını görmek buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu görmek yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya rivayet eder.

Rüyada platonik aşkını görmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine alamet eder.

Rüyada platonik aşkını öpmek böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine işarettir.

Rüyada platonik aşkına sarılmak katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada platonik aşkınla konuşmak eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada platonik görmek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına delalettir.

Rüyada platonik sevgili görmek onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.