Rüyada eski okulunu ve arkadaşlarını görmek

Rüyada eski okulunu ve arkadaşlarını görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, canının ve malının garantide olacağına, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski okulunu ve arkadaşlarını gördüyseniz:

  • Ateşin icadından beri içlerinde bulundukları durumu unutan bazı kişiler, olmadık durum veya kişileri savunma rolüne soyunabilirler.

Rüyada eski okul arkadaşına sarılmak eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına işarettir.

Rüyada eski okul arkadaşları görmek dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, dikkat çekeceğine inanılır.

Rüyada eski bir okul arkadaşını görmek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada eski okul arkadaşımı görmek geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına işaret eder.

Rüyada eski okulunu ve arkadaşlarını görmek işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına işaret eder.

Rüyada eski okul arkadaşını görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına alamet eder.

Rüyada eski okul arkadaşı görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada eski okul arkadaş görmek sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments