Rüyada eski okul arkadaşlarını görmek

Rüyada eski okul arkadaşlarını görmek çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eski okul arkadaşlarını gördüyseniz:

  • Sizi yanıltmayacak.

Rüyada eski bir okul arkadaşını görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada eski okul arkadaşımı görmek fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, sıkıntılarını aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski okul arkadaşları görmek yalan söylemeye, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski okul arkadaşını görmek size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına yorulur.

Rüyada eski okul arkadaşı görmek başarıya giden yollarının açılacağına, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına inanılır.

Rüyada eski okul arkadaşına sarılmak emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski okulunu ve arkadaşlarını görmek dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına işarettir.

Rüyada eski okul arkadaşlarını görmek çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments