Rüyada eski eşini öpmek

Rüyada eski eşini öpmek yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, sağlık problemleri içinde olacağına, kırgınlıkların geçeceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada eski eşini öpmek gördüyseniz:

  • Başkalarının yaptıkları veya söyledikleri kontrol dışına çıkabilir.

Rüyada eski eşini öpmek gittiği yolda yalnız kalacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşi öpmek borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, başarılı olundukça özgüvenin artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin elini öpmek pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, rakiplerini alt edeceğine delalet eder.

Rüyada eşini yanağından öpmek manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada ölen eşi öpmek kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına delalettir.

Rüyada eşini alnından öpmek girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına inanılır.

Rüyada eşinin dudağından öpmek trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine inanılır.

Rüyada eşinin ayağını öpmek iş dünyasında nam sahibi olunacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.