Rüyada eski erkek sevgili görmek

Rüyada eski erkek sevgili görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski erkek sevgili gördüyseniz:

  • Herkesi memnun etmek zor olsa da, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada erkek arkadaşının eski sevgilisini görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski erkek sevgilini görmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin erkek kardeşini görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi başka bir erkekle görmek hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına delalettir.

Rüyada eski erkek sevgiliyi görmek hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski erkek sevgili görmek hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden evlenme teklifi almak rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi görüp ağlamak yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Züleyha

Rüyamda 2-3 ay önce evlilik için görüştüğüm ama olumsuz sonuçlanan kişinin evinde ailesiyle birlikte olduğumu gördüm önce uzun bir sire evin havuzunun etrafında görüştüğüm kişiyle oturuyoruz bir şeyler konuşuyoruz, küçük kız kardeşi havuzda yüzüyor daha sonra ben mutfakta annesine sofra hazırlamak için yardım ettiğimi gördüm, daha sonra internette bi yerde bir fotoğraf altına annesinin 1 haftaya evlenirsiniz gibi yazısını görüyorum annesi beni çok seviyor rüyada ama daha önce hiç tanışmadık.