Rüyada eski aşık olduğun kişiyi görmek

Rüyada eski aşık olduğun kişiyi görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına, kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için allah’a şükran borçlu olacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına rivayet eder.

Rüyada eski aşık olduğun kişiyi gördüyseniz:

  • Aniden ortaya çıkan kişiler sizinle ilgili bir konuya ortak veya destek olmak isteyebilirler.

Rüyada eski aşık olduğun kişiyi görmek giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına işarettir.

Rüyada aşık kişiyi görmek verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine inanılır.

Rüyada gördüğü kişiye aşık olmak musibetlerin yaşanacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine işarettir.

Rüyada aşık olduğunuz kişiyi görmek bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına işarettir.

Rüyada aşık olduğu kişiyi görmek kısmetli bir işe atılmaya, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kişiye aşık olmak bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine alamet eder.

Rüyada aşık olduğun kişinin ağladığını görmek aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun kişinin öldüğünü görmek karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments