Rüyada erkek çoçuk sevmek

Rüyada erkek çoçuk sevmek hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına rivayet eder.

Rüyada erkek çoçuk sevmek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin beklentilerini veya rahatını değil kendi önceliklerinizi ön planda tutarak hareket etmelisiniz.

Rüyada sevdiğin erkeğin elini tutmak uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin erkek arkadaşını görmek kısmetinin hep açık olacağına, sahip olacağı malın faazlalığına işarettir.

Rüyada bir erkeğe sevdiğini söylemek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkekle telefonda konuşmak problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkek evli görmek bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğinin erkeği görmek günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, rütbe edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeği başka bir kızla görmek sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu sevdiğini görmek sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mahir

kimin çocuğu olduğunu bilmediğim bir erkek çocuk gördüm.3 yada 4 yaşlarında sevimli sağlıklı bir çocuk. masa gibi bir şeyin üzerinde sırt üstü mutlu bir şekilde yatmıştı. o ortamda sanırım babası olabilir yetişkin bir erkek vardı fakat yüzünü görmüyorum. Halk arasında erkek çocukların pi* sine dokunup sevmek gelenektir. rğyamdaki erkek çocuğunun bende pi* sine dokunup maşallah falan dedim