Rüyada duvarlardan atlamak

Rüyada duvarlardan atlamak işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, kişinin sıkıntılarından arınacağına, buna rağmen kazanç getireceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvarlardan atlamak gördüyseniz:

  • İşinize duygularınızı karıştırmamanız gerekiyor.

Rüyada duvar üstünden atlamak cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine rivayet eder.

Rüyada duvar atlamak etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada duvara atlamak iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bahçe duvarından atlamak herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duvardan atlamak düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine işaret eder.

Rüyada duvardan atladığını görmek bağının ve bahçesinin de artacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek bir duvardan atlamak yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada duvarın üstünden atlamak işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments