Rüyada duvardan aşağı atlamak

Rüyada duvardan aşağı atlamak sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, mutsuz ve hasta olacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, malların çoğalacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvardan aşağı atlamak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kişiye zaman ayırmanız ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

Rüyada duvardan aşağı atlamak birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine inanılır.

Rüyada pencereden aşağı atlamak eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına alamet eder.

Rüyada merdivenden aşağı atlamak stres atılacak aktiviteler yapılacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçurumdan aşağı atlamak işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına delalettir.

Rüyada bir yerden aşağı atlamak ferahlık veren sözler duymaya, gelişim içine girileceğine yorulur.

Rüyada gökyüzünden aşağı atlamak çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada camdan aşağı atlamak kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yukarıdan aşağıya atlamak neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments