Rüyada duvarda mavi boya görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada duvarda mavi boya görmek çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, dertleşerek moral bulacağına, feraha ermeye, güzel bir ilişkiye başlanacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, rahat bir hayata başlayacağına rivayet eder.

Rüyada duvarda mavi boya gördüyseniz:

  • Sosyal faaliyetlerde son derece başarılı olabilirsiniz.

Rüyada duvarda mavi boya görmek şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı boyalı duvar görmek uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına işarettir.

Rüyada yeşil duvar boyası görmek hoşluklarla karşılaşacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına delalettir.

Rüyada duvara boya görmek ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, başarılı olundukça özgüvenin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada boyası dökülmüş duvar görmek üzüleceğine ve kırılacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada beyaz duvar boyası görmek kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine işarettir.

Rüyada beyaz boyalı duvar görmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına delalet eder.

Rüyada duvarı boyalı görmek çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.