Rüyada duvara atlamak

Rüyada duvara atlamak büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, huzura kavuşacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, büyük düşüneceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada duvara atlamak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz veya güvendiğiniz kişilerin bazı hareketleri sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada duvar üstünden atlamak övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine delalet eder.

Rüyada taş duvardan atlamak şansının ve kısmetinin açılacağına, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına delalettir.

Rüyada duvardan aşağı atlamak kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına işaret eder.

Rüyada duvardan atlamak hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksek duvardan atlamak yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada duvara atlamak sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvarın üzerinden atlamak yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına inanılır.

Rüyada bahçe duvarından atlamak yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, bu iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments