Rüyada derin suya girmek

Rüyada derin suya girmek daha güçlü hale geleceğine, işlerin yakın zamanda bozulacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada derin suya girmek gördüyseniz:

  • Neler yaptığınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada derin suya girmek yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada derin denize girmek değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına işarettir.

Rüyada derin sularda yüzmek aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada derin su görmek gönül kapılarının açılacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada derin suya batmak yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına alamet eder.

Rüyada derin sulardan geçmek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada derin bir suya düşmek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada derin sulara dalmak planlarının işe yarayacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada derin suya girmek

  1. Rüyamda arkadaşlarla bir göle giriyorduk ama gölün ortası derin değildi, ama gölün kenarı benim boyumu aşıyordu…İyi günler.

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya aktiviteye, hayallere ve kazanca işarettir. Rüya alimlerine göre zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına; hayalini kurduğu her şeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına; kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.