Rüyada denizde halı yıkamak

Rüyada denizde halı yıkamak eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine işarettir.

Rüyada denizde halı yıkamak gördüyseniz:

  • Karar verirken acele etmeyin.

Rüyada denizde halı yıkamak bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada banyoda halı yıkamak onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada suda halı yıkamak keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, güzel huylarını terk edeceğine, inancını bir kenara atacağına işaret eder.

Rüyada temiz suda halı yıkamak bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına işaret etmektedir.

Rüyada sabunla halı yıkamak insanlara yardım edeceğine, hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan rüya sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına işarettir.

Rüyada başkasının halı yıkadığını görmek çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine rivayet eder.

Rüyada birinin halı yıkadığını görmek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hortumla halı yıkamak sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Rüyamda gelinim üzerime halıları atıp çocuğunu alıp giti bende o halıları denizde yıkıyodum dedim halılar ne temi olmuş

Ayşe savas

Rüyada denizde halı beyaz çamaşır yıkamak