Rüyada cübbe çıkarmak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada cübbe çıkarmak çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, paraya ve mala kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada cübbe çıkarmak gördüyseniz:

  • Olaylara alışılmadık bir açıdan bakıyor olabilirsiniz.

Rüyada cübbe çıkarmak sonuçtan memnun kalacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine delalet eder.

Rüyada üniversite cübbesi giymek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada cübbe görmek karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine işarettir.

Rüyada cübbeyle namaz kılmak yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada savcı cübbesi giymek sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz cübbe giymek böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, kötülüklere gözünü kapatmaya yorulur.

Rüyada mezuniyet cübbesi giymek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, rahat bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil cübbe görmek çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına tabir olunur.

One thought on “Rüyada cübbe çıkarmak

  1. Ruyamda camide saftaydim ustume cubbe almistim imam gelmicek sanip namaz kildircaktim ama kapidan imam girdi birden bende cubbeyi hizlica cikarip dolaba koydum…

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.