Rüyada çorak dağ görmek

Rüyada çorak dağ görmek bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, kafasının boşalacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada çorak dağ gördüyseniz:

  • Geleceğinize yatırım yapın.

Rüyada çorak dağ görmek atılan adımların zarar getireceğine, malvarlığının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada çorak tarla görmek topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, güzel zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada çorak toprak görmek hayırlı kişiler ile tanışacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına işarettir.

Rüyada çorak arazi görmek kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada hira dağını görmek üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada heybetli dağ görmek çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine ve iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına alamet eder.

Rüyada bir dağın tepesinde olmak kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kek dağıttığını görmek talihin yüze güleceğine, kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments