Rüyada çok dondurma yemek

Rüyada çok dondurma yemek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada çok dondurma yemek gördüyseniz:

  • Karşılaşacağınız yeni insanlar veya bazı kişiler hayatınızın farklı alanlarında size ufak büyüklü şanslar getirebilir.

Rüyada kaşıkla dondurma yemek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, zayıflayacağına yorulur.

Rüyada tatlı dondurma yemek aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına delalettir.

Rüyada dondurmalı pasta yemek başarılı ve kazançlı olacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına alamet eder.

Rüyada meyveli dondurma yemek sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil dondurma yemek çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada acı dondurma yemek sağlığının ve moralinin bozulacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dondurmalı baklava yemek enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaymaklı dondurma yemek rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments