Rüyada çantamın çalındığını görmek

Rüyada çantamın çalındığını görmek zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, manevi anlamda çok yol katedileceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada çantamın çalındığını gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiyle mesafeli bir ilişkiniz var.

Rüyada çanta çalınması görmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, bu hayata uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kol çantasının çalındığını görmek iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının çantasının çalındığını görmek yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına delalet eder.

Rüyada çantamın çalındığını görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çantası çalınmak sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine işarettir.

Rüyada cüzdanın çalınmasını görmek sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine alamet eder.

Rüyada ayakkabıları çalınmak rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çalgı çalındığını görmek çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nergis

Merhabalar ben rüyamda sırt çantama okula gitmek için tabletimi koyuyorum sonra dışarı çıkıyorum oruçlu olduğumu unutup birkaç şişe gazoz içiyorum sonra yoluma devam ederken aklıma geliyor üzülüyorum ama yoluma devam ediyorum sonra bir kadın görüyorum oldukça yaşlı ve fakir görünüyor bana sarılıyor gibi yapıyor ama yoluma devam ettiğimde üzerimde bi boşluk hissediyorum arkama bakıyorum çantamı kadın almış bende koşuyorum çantamı almak için kadın vermiyo bende içinden tabletimi alıp kaçıyorum

Derya

Rüyada ikiz kız çocuklardan birini düşmekten kurtarmak için çantamı anneme emanet ettim. Kız çocuğunu kurtardıktan sonra ziplayarak geri annemin yanına döndüm. Baktım çantam yok. Bankaya girmiştik orada camtami çalmışlar kredi kartımı ve maaş kartımı almış lar geri hepsini bırakmışlar öyle uyandım . Birazda ağladım