Rüyada boğaz ağrısı çekmek

Rüyada boğaz ağrısı çekmek hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine delalettir.

Rüyada boğaz ağrısı çekmek gördüyseniz:

  • Verilecek sözler faydalı sonuçlar doğurabilir.

Rüyada boğaz ağrısı çekmek aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boğaz ağrısı görmek elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine tabir olunur.

Rüyada ağrıyan dişini çekmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine inanılır.

Rüyada kalp ağrısı çekmek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada karın ağrısı çekmek keyifli sohbetler edeceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bel ağrısı çekmek borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine inanılır.

Rüyada sırt ağrısı çekmek sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, düzeninin bozulacağına, bu nedenle büyük borçlara gireceğine işaret eder.

Rüyada çok ağrı çekmek maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Canan

Merhaba rüyamda kendimi hasta gördüm boğaz ağrım yüzünden sesim çıkıyor ama boğazımdan cızırtılı çıkıyor yorumlarsanız sevinirim