Rüyada birinin tavşan verdiğini görmek

Rüyada birinin tavşan verdiğini görmek yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, kazancınızın artacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine ve büyük zorluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin tavşan verdiğini gördüyseniz:

  • Ailenizden birisinin hastalığı ya da önemli bir sorunu ile uğraşmanız da gerekebilir.

Rüyada birinin tavşan verdiğini görmek hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada konuşan tavşan görmek hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bembeyaz tavşan görmek kişinin kazancının çoğalacağına, mal kaybına uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada çok fazla tavşan görmek bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine rivayet eder.

Rüyada tavşan satın almak borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine rivayet eder.

Rüyada tavşan derisi yüzmek tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor tavşan görmek gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına inanılır.

Rüyada tavşan derisi görmek yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments