Rüyada birinin senden hoşlandığını görmek

Rüyada birinin senden hoşlandığını görmek onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, yardımın alınacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada birinin senden hoşlandığını gördüyseniz:

  • İş hayatınız veya düşüncelerinizin sır olarak kalmasında fayda var.

Rüyada hoşlandığın kişinin senden hoşlandığını görmek sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, stresten uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin senden hoşlandığını görmek insanlarla arasının iyi olacağına, bereketin geleceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin senden hoşlandığını görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının senden hoşlandığını görmek eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, işlerinden feragat edeceğine delalettir.

Rüyada birinin senden ekmek istediğini görmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin senden özür dilediğini görmek kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin senden kaçtığını görmek sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden kaçtığını görmek sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda birinin benden hoşlandığını ve vermezlerse kaçıracağını söylediyini gördüm. Ama benim içim hiç rahat deyil sanki istemiyordum