Rüyada birinin perişan olduğunu görmek

Rüyada birinin perişan olduğunu görmek nasibin bollaşacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, dargınların da yeniden bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin perişan olduğunu gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar sevgi düzeyinizi bozabilir.

Rüyada perişan olmak yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kocasını perişan görmek müşkül durumların üstesinden geleceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına yorulur.

Rüyada çocuğunu perişan görmek çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, attığı adımların boşa gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kişiyi perişan görmek bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğini perişan görmek para kazanmaya başlayacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babayı perişan görmek dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına inanılır.

Rüyada ölüyü perişan görmek nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir insanı perişan görmek neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.